Geoblog.pl    natalkairomus    Podróże    WIETNAM/KAMBODZA 7-27.11.2008    w kampocie

w kampocie

Kambodża
Kambodża, Kâmpôt

noc byla jakas niefajna, nikt z nas sie nie wyspal, no ale juz jest kolejny dzien, slonce daje czadu, jestemy po sniadanku iz biletem dop Phnom Phen w kieszeni. ruszamy w poludnie wiek kolo 15 powionnismy byc na miejscu. tam mamy zamiar spedzic 2 dni, i ruszyc do Siem Raep na zwiedzanie swiatyni Angkor....a potem...nie wiadomo jeszcze co :)

tatele
tatele - 2008-11-17 09:19
Pieski biegaja po stolach bo to jest ich miejsce przeznaczenia. Kambodza to jak czarna dziura - nawet google nie bylo w stanie zapisac bardziej szczegolowa mape z satelity. A moze tam naprawde niczego nie ma? W takim razie napiszcie o niczym. Co ze zdjeciami ?????????? Juz caly narod wyraza zdecydowany sprzeciw i oburzenie, zwiazkowcy z Solidarnosci 80 okupowali biuro poselskie PO domagajac sie jak najszybszego opublikowania fotografii. My tez poprosimy fotki paznokcia i telewizora, przed ktorym lezala swinia. Pa.

j.
j. - 2008-11-17 15:44
Jak się pospieszycie to w Angkor moze spotkacie Wiktora Namysla i Damiana Zapłate. Choć oni w pławią się w wersji lux+ w jakims hotelu sieciowym

natalkairomus
natalkairomus - 2008-11-18 11:11
tatku, fotek tu nie uraczysz- szkoda nam czasu na ladowanie, a poza tym- nie byloby juz tak milo potem, po naszym przyjezdzie, kiedy to zrobimy wam specjalny prywatny pokaz.
calujemy
n(grzeczniutka i przylizana na boczek) i r (juz po pol butli baccardi)

natalkairomus
natka i romus akrobaci
zwiedziła 1% świata (2 państwa)
Zasoby: 14 wpisów14 29 komentarzy29 0 zdjęć0 0 plików multimedialnych0

09.11.2008 - 27.11.2008